TURISTICKÝ NOSIČ DEUTER KID COMFORT MARON
Kód: DIODUTNOS0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Přizpůsobitelné popruhy
Ano
Typ produktu
Dětské nosítko na záda
Maximální nosnost
22 kg
Materiál
Polyamid
Doporučené pohlaví
Chlapec/děvče
Externí kapsy
Postranní kapsa
Úchyty
Ano
Barva
Červená
Lineární hustota
210 D
Nastavitelný hrudní popruh
Ne
Voděodolný
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
430 mm
Výška
720 mm
Hmotnost
3,23 kg
Hloubka
340 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte dítě bez dozoru, pokud používáte nosítko.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečení |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.65 kg |
| EAN: | 4046051115542 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 770 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 240 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
