TP-Link Omada ER7212PC router zapojený do sítě Gigabit Ethernet Černá
Kód: KILTPLROU0113
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Síťové standardy
IEEE 802.3z
Přenosová rychlost sítě Ethernet
1000
Statické směrování
Ano
Přesměrování portu
Ano
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Podpora VLAN
Ano
Technologie kabeláže
10/100/1000Base-T(X)
Vlastnosti
Paměť flash
4096 MB
Typ vnitřní paměti
DDR3
Takt procesoru
1200 MHz
Vnitřní paměť
1024 MB
Zabudovaný procesor
Ano
Příkon
Výstupní proud
2,43 A
Výstupní napětí
53.5 V
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Vzhled
LED indikátory
Ano
Barva
Černá
Základní materiál
Kov
Hmotnost a rozměry
Šířka
226 mm
Hloubka
131 mm
Výška
35 mm
Údaje o balení
Šířka balení
227 mm
Hmotnost včetně balení
1,92 kg
Hloubka balení
374 mm
Výška balení
73 mm
Bezpečnost
Access Control List (ACL)
Ano
Filtrování URL
Ano
Možnosti připojení
Napájecí konektor
Ano
Počet portů Power over Ethernet (PoE)
8
Počet kombo portů SFP
2
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
10
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 45 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Návod na použití
Ano
Funkce managementu
Universal Plug and Play (UPnP)
Ano
Tlačítko reset
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek může vysílat rádiové vlny, které mohou rušit jiná elektronická zařízení.
WAN připojení
Ethernet WAN
Ano
DSL WAN
Ne
Kompatibilita s 3G/4G USB modemem
Ne
SFP WAN
Ano
Slot na SIM kartu
Ne
Protokoly
DHCP klient
Ano
DHCP server
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2.059 kg |
| EAN: | 4897098688717 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 75 mm |
| Šířka balení: | 377 mm |
| Délka balení: | 229 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, RoHS |
| Funkčnost NAT: | Multi-Net NAT; Virtual Server; NAT-DMZ; FTP/H.323/SIP/IPSec/PPTP ALG; UPnP; |
| Podpora protokolů: | TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, NTP, HTTP, HTTPS, DNS, IPSec, PPTP, L2TP, SNMP |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
