TP-Link Deco M5 (1-Pack) Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Bílá 2 Vnitřní
Kód: KILTPLACC0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bluetooth
Ano
Počet jader procesoru
4
Zabudovaný procesor
Ano
Verze Bluetooth
4.2
Podporované mobilní operační systémy
iOS 11.0
Zabezpečení firewallem
SPI Firewall
Universal Plug and Play (UPnP)
Ano
Přesměrování portu
Ano
DHCP server
Ano
QoS
Ano
DHCP klient
Ano
Rodičovský zámek
Ano
BeamForming
Ano
Funkce rodičovské kontroly
Filtr obsahu, Vlastní profily, Časové kontroly, Time rewards, Týdenní/měsíční hlášení
Příkon
Výstupní proud adaptéru
1,2 A
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Výstupní napětí adaptétu
12 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Osvědčení
Certifikáty shody
CE
Vzhled
Typ produktu
Síťový směrovač
Barva
Bílá
Počet antén
4
Typ antény
Vnitřní
Tlačítko reset
Ano
LED indikátory
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
120 mm
Hloubka
120 mm
Výška
38 mm
Údaje o balení
Výška balení
101 mm
Hloubka balení
194 mm
Hmotnost včetně balení
630 g
Šířka balení
195,5 mm
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Napájecí konektor
Ano
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Obsah balení
Počet jednotek v ceně
1 kusů
Počet přiložených produtků
1 kusů
Ethernet kabel
Ano
AC adaptér
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85176990
Bezpečnostní upozornění
Varování
Elektronické výrobky by měly být recyklovány ve specializovaných sběrných místech elektronického odpadu.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Standardy Wi-Fi
802.11b
Šifrování/zabezpečení
WPA2-PSK
Wi-Fi standard
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Síťové standardy
IEEE 802.11a
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
867 Mbit/s
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
400 Mbit/s
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
1267 Mbit/s
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Dynamická IP adresa
Ano
Statická IP adresa
Ano
Přístup pro hosty
Ano
Počet sítí pro hosty (5 GHz)
1
Počet sítí pro hosty (2,4 GHz)
1
Udržitelnost
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.655 kg |
| EAN: | 6935364080822 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
| Certifikace: | FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
