Teleskopický odsavač par MAAN Corona Touch Bis 60 635 m3/h, černý
Kód: AGDMA2OKA0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Bomann TSG 7405 Pracovní deska 6 jídelních sad D
Skladem
(1 ks)
5 676 Kč bez DPH
6 868 Kč
Vestavná myčka nádobí ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift
Skladem
(2 ks)
16 507 Kč bez DPH
19 973 Kč
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
B
Roční spotřeba energie
54 kWh
Třída účinnosti osvětlení
B
Třída účinnosti dynamiky kapalin
B
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Vzhled
Základní materiál
Ocel, Temperované sklo
Umístění ovládání
Čelní
Barva
Černá
Typ filtru mastnoty
Hliník
Poloha osvětlení
Zpět
Motor dodáván
Ano
Počet žárovek
1 žárovek
Typ ovládání
Dotyk
Výkon topného tělesa
11 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Údaje o balení
Typ balení
Karton
Uživatelská příručka
Ano
Množství
1
Záruční list
Ano
Výkon
Maximální výkon odsávání
635 m³/h
Umývatelný filtr
Ano
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (nízká rychlost)
48 dB
Počet rychlostí
3
Hlučnost (vysoká rychlost)
68 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.15 kg |
| EAN: | 5901703828616 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 640 mm |
| Délka balení: | 335 mm |
| Typ žárovky: | LED |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
