Teka TL1 52 Polovestavěný (vytahovací) Nerezová ocel 332 m³/h
Kód: AGDTKAOKA0054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Vestavná myčka EEC87400W ComfortLift 900 60 cm QuickSelect C
Skladem
(2 ks)
22 526 Kč bez DPH
27 256 Kč
Vestavná myčka nádobí ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift
Skladem
(2 ks)
16 447 Kč bez DPH
19 901 Kč
Bomann TSG 7405 Pracovní deska 6 jídelních sad D
Skladem
(1 ks)
5 655 Kč bez DPH
6 843 Kč
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
261 kWh
Třída energetické účinnosti (stará)
F
Vstupní střídavé napětí
230 V
Výkon motoru
175 W
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Počet motorů
2
Typ žárovky
Halogen
Model
Polovestavěný (vytahovací)
Počet žárovek
2 žárovek
Výkon topného tělesa
56 W
Intenzita osvětlení
28 lx
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
18,1 cm
Hloubka
413 mm
Výška (min.)
14,2 cm
Šířka
500 mm
Výkon
Počet rychlostí
3
Maximální výkon odsávání
332 m³/h
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Typ odsávání
Potrubí
Hlučnost (vysoká rychlost)
65 dB
Třída účinnosti osvětlení
G
Třída účinnosti dynamiky kapalin
F
Hlučnost (nízká rychlost)
56 dB
Filtrování
Počet filtrů
2 kusů
Typ filtru mastnoty
Kov
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| EAN: | 8421152131336 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 372 mm |
| Šířka balení: | 547 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
