Teka TL 6310 332 m³/h Podvěsný Černá
Kód: AGDTKAOKA0057
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
D
Výkon motoru
175 W
Roční spotřeba energie
138 kWh
Spotřeba
213 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Model
Podvěsný
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ne
Počet žárovek
2 žárovek
Typ žárovky
Halogen
Motor dodáván
Ano
Výkon topného tělesa
28 W
Počet motorů
1
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Hloubka
413 mm
Výška
181 mm
Výkon
Maximální výkon odsávání
332 m³/h
Hlučnost
56 dB
Třída účinnosti osvětlení
G
Hlučnost (vysoká rychlost)
65 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Počet rychlostí
2
Třída účinnosti dynamiky kapalin
F
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Kov
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.54 kg |
| EAN: | 8421152145999 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 640 mm |
| Délka balení: | 241 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
