Tefal Pro Express Vision GV9812 3000 W 1,1 l Durilium AirGlide Autoclean soleplate Modrá, Bílá
Kód: AGDTEFZEL0235
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Příkon
3000 W
Hvězdičkové hodnocení klouzavosti žehlicí plochy
5
Doba vyhřátí
2 min
Nepřetržitá pára
Ano
Maximální tlak páry
8,1 bar
Objem zásobníku vody
1,1 l
Stálý výstup páry
180 g/min
Vertikální napařování
Ano
ECO mód
Ne
Automatické vypnutí
Ano
Doba zahřívání
120 s
Uzamykání
Ano
Parní ráz
700 g/min
Senzor prázdné nádrže
Ano
Materiál žehlicí plochy
Durilium AirGlide Autoclean soleplate
Počet nastavení
3
Špička pro přesné žehlení
Ano
Ustavičná difuze páry
Špička
Kolektor na vápenaté usazeniny
Ano
Systém zamezující odkapávání
Ano
Hvězdičkové hodnocení odolnosti žehlicí plochy proti poškrábání
5
Odnímatelný kolektor na vápenaté usazeniny
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Výška
296 mm
Hmotnost
5,34 kg
Šířka
245 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
6,03 kg
Šířka balení
285 mm
Výška balení
340 mm
Hloubka balení
450 mm
Další charakteristiky
Příkon
3000 W
Indikátory
Upozornění na vodní kámen
Ano
Ergonomie
Ergonomické ovládání
Ne
Délka šňůry
1,6 m
Úložný prostor pro kabel
Ano
Uskladnění hadice
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.3 kg |
| EAN: | 3121040082331 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 452 mm |
| Šířka balení: | 291 mm |
| Délka balení: | 348 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
