Tefal GV9220 profesionální žehlička 2600 W Durilium AirGlide Autoclean soleplate Burgundsko, Bílá
Kód: AGDTEFZEL0209
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Automatické odstraňování vodního kamene
Ano
Délka šňůry
1,6 m
Objem zásobníku vody
1,8 l
Doba vyhřátí
2 min
Barva
Burgundsko
Příkon
2600 W
Materiál žehlicí plochy
Durilium AirGlide Autoclean soleplate
Stálý výstup páry
135 g/min
Maximální tlak páry
7,5 bar
Kropení
Ne
ECO mód
Ano
Doplnění kdykoli
Ano
Funkce vertikálního a horizontálního napařování
Ano
Parní ráz
540 g/min
Indikátor vodního kamene
Ano
Zastavení odkapávání
Ano
Odnímatelný kolektor na vápenaté usazeniny
Ano
Doba nahřívání
2 min
Příkon
Příkon
2600 W
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.35 kg |
| EAN: | 3121040077108 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 295 mm |
| Šířka balení: | 455 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
