Tefal Easy Fry Silence EY5568E0 fritovací hrnec Samostarný 5 l Samostatné Horkovzdušná fritéza Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDTEFFRY0054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet programů
10
Funkce pečení
Ne
Funkce smažení
Ano
Teplota (min)
40 °C
Přednastavené programy
Ano
Teplota (max)
220 °C
Nastavitelný termostat
Ano
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Kapacita
5 l
Vzhled
Typ ovládání
Dotyk
Umístění přístroje
Samostatné
Skleněný průzor
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Typ konstrukce
Samostarný
Nepřilnavý povrch
Ano
Barva
Nerezová ocel
Bezpečnostní spínač
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
280 mm
Hmotnost
4,9 kg
Výška
395 mm
Hloubka
350 mm
Údaje o balení
Šířka balení
380 mm
Hmotnost včetně balení
7,64 kg
Hloubka balení
415 mm
Výška balení
380 mm
Indikátory
Typ displeje
LCD
Vestavěný displej
Ano
Logistická data
Množství na kontejner (20stopový)
350 kusů
Množství na vrstvu
6 kusů
Počet kusů v balení
1 kusů
Množství na kontejner (40stopový)
750 kusů
Počet na paletě
30 kusů
Počet vrstev na paletě
5 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.735 kg |
| EAN: | 3045387293819 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 440 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 398 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
