Supermicro CSE-732D4-668B počítačová skříň Midi Tower Černá 668 W
Kód: OIASUMOBS0080
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Počet podporovaných pevných disků
6
Vzhled
Tlačítko zap/vyp
Ano
Počet expanzních slotů
7
Podporované formáty základní desky
EATX
Počet 3,5" pozic
5
Počet 5,25" pozic
2
Počet externích 2,25" pozic
2
Počet interních 3,5" pozic
4
Barva
Černá
Formát
Midi Tower
Slot pro zámek
Ano
Model
PC
Typ zámku kabelu
Kensington
LED indikátory
Síťový
Hmotnost a rozměry
Šířka
193 mm
Hloubka
525 mm
Hmotnost
12,7 kg
Výška
424 mm
Možnosti připojení
Audio výstup
Ano
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů USB 2.0
2
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 95%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
8 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 35 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733080
Chlazení
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
1
Podporované průměry předních ventilátorů
120
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte výrobek na suchém místě, aby nedošlo k korozi a poškození.
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ano
Napájecí zdroj
668 W
ATX napájecí konektor (20+4pin)
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.62 kg |
| EAN: | 672042432073 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 545 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 645 mm |
| Certifikace: | 80 Platinum Level Certified |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
