Stojanový vysavač Samsung Jet 65 Pet VS15A60AGR5/WA
Kód: AGDSA1ODK0132
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
21,6 V
Výkon motoru
410 W
Doba nabíjení
210 min
Sací výkon
150 W
Doba chodu
40 min
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Vzhled
Množství prachu (vysavač)
0,8 l
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Typ motoru
Digital Inverter
Barva
Stříbrná
Typ produktu
Tyčový vysavač
Hmotnost a rozměry
Šířka
250 mm
Hmotnost
2,18 kg
Výška
1120 mm
Hloubka
203 mm
Údaje o balení
Výška balení
757 mm
Hmotnost včetně balení
5,1 kg
Šířka balení
214 mm
Hloubka balení
265 mm
Další charakteristiky
Odnímatelný ruční vysavač
Ano
Omyvatelná nádoba na prach
Ano
Funkce mopu
Ne
Výkon
Hlučnost
86 dB
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Vysávání
Suchý
Systém filtrace
Ano
Počet filtrů
5
Metoda filtrace
Multicyklón
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
Obsah balení
Elektrický kartáček Jet Fit x 1
Ergonomie
Bezkabelový
Ano
Montovatelné na zeď
Ano
LED podsvícení
Ne
Ergonomický úchop
Ano
Počet baterií
1
Kartáč na podlahy a koberce
Ano
Kartáč na vlasy
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.2 kg |
| EAN: | 8806095112220 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 750 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 205 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
