SSD Micron 5400 MAX 480GB SATA 2.5" MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYR (DWPD 5)
Kód: DETMIOSSD0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Uncorrectable Bit Error Rate (UBER)
< 1 per 10^17 bits read
NVMe
Ne
Typ paměti
3D TLC NAND
Produktová řada
5400 MAX
Kód harmonizovaného systému
84717070
Rozhraní
SATA
Cílové pracovní zatížení
Mixed Use (MU)
Náhodný zápis (4 KB)
58000 IOPS
Hardwarové šifrovaní
Ano
DWPD
5
Formát SSD
2.5"
Komponent pro
Server/pracovní stanice
Náhodné čtení (4 KB)
95000 IOPS
Kapacita disku SSD
480 GB
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Hmotnost a rozměry
Výška
7 mm
Hloubka
100,5 mm
Šířka
69,8 mm
Hmotnost
70 g
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení, riziko poškození.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 649528934246 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
