Sony DualSense V2 Šedá Bluetooth/USB Gamepad Analogový/digitální PlayStation 5
Kód: KSLSONKON0050
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Šířka
160 mm
Výška
66 mm
Hmotnost
280 g
Hloubka
106 mm
Možnosti připojení
Technologie propojení
Bezdrátový
Výstup sluchátek
Ano
Rozhraní zařízení
Bluetooth/USB
Ergonomie
Barva
Šedá
Vestavěné reproduktory
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek obsahuje elektronické součástky, nesmí být rozebírán ani opravován svépomocí.
Vstupní zařízení
Gyroskop
Ano
Technologie Gaming control
Analogový/digitální
Reflexní vibrace
Ano
Akcelerometr
Ano
Herní příslušenství
Tlačítko Nastavení
Vestavěný touchpad
Ano
Analogové páčky
Ano
Typ zařízení
Gamepad
Podporované herní platformy
PlayStation 5
Ramenní tlačítka
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 711719576365 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
