SMILE MGS-07 tlakový hrnec
Kód: AGDSLESZY0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ ovládání
Knoflíky
Vestavěný displej
Ne
Bezpečnostní ventil
Ano
Výška
200 mm
Jednoduché čištění
Ano
Vhodné pro plotny
Keramický
Průměr polévkového hrnce
22 cm
Vnitřní kapacita
7 l
Časovač
Ano
Barva
Černá
Obsah balení
Víčko
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte tlakový hrnec, pokud je pod tlakem.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.4 kg |
| EAN: | 5901308010706 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 410 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
