Smile MGK-17 hrnec na polévku Černá Hliník
Kód: AGDSLEGAR0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál víka
Sklo
Barva rukojeti
Černá
Vhodný do myčky
Ano
Materiál
Hliník
Vhodné pro plotny
Indukční
Víčko v ceně
Ano
Nepřilnavý povrch
Ano
Barva
Černá
Odolné vůči pečení
Ano
Kvalita držatel
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.055 kg |
| EAN: | 5903151004666 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 310 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
