Sluchátka SKULLCANDY S6HVW-S951 Hesh Evo
Kód: AKGSKLSBL0073
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hloubka
59 mm
Šířka
205 mm
Výška
245 mm
Hmotnost
213 g
Údaje o balení
Šířka balení
205 mm
Hloubka balení
59 mm
Výška balení
245 mm
Hmotnost včetně balení
415 g
Typ balení
Závěsný obal
Možnosti připojení
Verze Bluetooth
5.0
Bluetooth
Ano
Konektor 3,5 mm
Ano
USB konektivita
Ano
USB konektor
USB typu C
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Výkon
Sklopný
Ano
Typ produktu
Sluchátka
Barva
Bílá
Typ ovládání
Knoflíky
Doporučené použití
Hovory/hudba
Styl nošení
Přes hlavu
Typ sluchátek
Stereofonní
Ovládací klávesy
Stopa>
Baterie
Rychlé nabíjení
Ano
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Výdrž baterie při přehrávání hudby
36 h
Rychlonabíjení
10 min
Bateriový provoz
Ano
Logistická data
Množství na kartonové balení
8 kusů
Sluchátka
Potlačení šumu
Ano
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Impedance
32 ohm
Citlivost sluchátek
91,3 dB
Celkové harmonické zkreslení (THD)
3%
Ovladač jednotky
4 cm
Mikrofon
Typ mikrofonu
Vestavěné
Potlačení šumu mikrofonem
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 810145320259 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
