Skříň DeepCool CH270 WH (R-CH270-WHNDM0-G-1)
Kód: OBUDECOBU0077
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
2.5
Vzhled
Počet 3,5" pozic
2
Maximální délka grafické karty
32 cm
Vylepšená správa kabelů
Ano
Formát
Midi Tower
Podporované formáty základní desky
Mini-ITX
Tlačítko zap/vyp
Ano
Počet expanzních slotů
6
Maximální výška CPU chladiče
16,5 cm
Barva
Bílá
Model
PC
Boční okno
Ano
Počet 2.5" pozic
1
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
486 mm
Šířka
225 mm
Hloubka
296 mm
Možnosti připojení
Audio výstup
Ano
Zásuvka USB Type-C na předním panelu
Ano
Audio vstup
Ano
Tlačítko reset
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte výrobek mimo dosah zdrojů vody, aby nedošlo k poškození elektrickým proudem.
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.57 kg |
| EAN: | 6933412765264 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 540 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
