SINGER M1005 Poloautomatický šicí stroj Elektrický
Kód: AGDSINMSZ0149
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ ovládání
Otočné
Model
Poloautomatický šicí stroj
Barva
Bílá
Funkce šicího stroje
Šití
Počet vzorů stehu
11
Šířka stehu
4 mm
Volné rameno
Ano
Příkon
Typ napájení
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,5 kg
Obsah balení
Chrániče prstů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.13 kg |
| EAN: | 7393033156510 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 345 mm |
| Délka balení: | 290 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
