SINGER 3323 Talent Automatický šicí stroj Elektromechanické
Kód: AGDSINMSZ0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Bílá
Typ ovládání
Knoflík
Model
Automatický šicí stroj
Nastavitelné nohy
Ano
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Funkce rychlého vložení cívky (Quick-Set bobbin)
Ano
Rychlost šití
1100 RPM
Nastavitelná délka stehu
Ano
Šířka stehu
5 mm
Funkce šicího stroje
Šití
Volné rameno
Ano
Automatický navlékač jehly
Ano
Počet vzorů stehu
23
Knoflíkový typ
Jednokroková
Krytka na objektiv součástí balení
Ano
Příkon
Příkon
60 W
Napětí
120 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hloubka
220 mm
Šířka
450 mm
Výška
350 mm
Hmotnost
7,7 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.435 kg |
| EAN: | 374318830254 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 355 mm |
| Šířka balení: | 455 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
