SINGER 3221 šicí stroj Automatický šicí stroj Elektromechanické
Kód: AGDSINMSZ0026
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ ovládání
Otočné
Model
Automatický šicí stroj
Barva
Modrá
Volné rameno
Ano
Šířka stehu
5 mm
Počet vzorů stehu
21
Knoflíkový typ
Jednokroková
Funkce šicího stroje
Šití
Příkon
Typ napájení
Elektromechanické
Hmotnost a rozměry
Šířka
385 mm
Výška
290 mm
Hloubka
190 mm
Obsah balení
Včetně příslušenství šicího stroje
Obal
Bezpečnostní upozornění
Varování
Buďte opatrní při manipulaci s jehlami a ostrými předměty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.94 kg |
| EAN: | 374318838342 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 345 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 420 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
