SINGER 1409 Promise
Kód: AGDSINMSZ0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Šířka stehu
5 mm
Knoflíkový typ
4 kroky
Počet vzorů stehu
9
Volné rameno
Ano
Počet jehlových pozic
2
Barva
Bílá
Typ ovládání
Otočné
Funkce šicího stroje
Šití
Displej
Ne
Délka stehu
Proměnný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.3 kg |
| EAN: | 374318830940 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 225 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 355 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
