Silicon Power XPOWER Zenith paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR4
Kód: PAMSLPDR40023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
ECC
Ne
Frekvence paměti
3600 MHz
Typ vnitřní paměti
DDR4
CAS latence
18
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Komponent pro
PC/server
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Typ chlazení
Chladič
Vnitřní paměť
32 GB
Formát paměti
288-pin DIMM
Napětí paměti
1.35 V
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
38,5 mm
Šířka
8 mm
Hloubka
133,4 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před extrémními teplotami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 4713436143079 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, Green dot, WEEE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
