Silicon Power XPOWER Pulse Gaming paměťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR5 5600 MHz ECC (SP032GXLWU560FSJ)
Kód: PAMSLPDR50002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Komponent pro
PC/server
Napětí paměti
1.25 V
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
CAS latence
40
Frekvence paměti
5600 MHz
ECC
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Typ vnitřní paměti
DDR5
Vnitřní paměť
32 GB
Přenosová rychlost dat paměti
5600 MT/s
ECC na desce
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
25 g
Výška
31,3 mm
Šířka
133,4 mm
Hloubka
5,2 mm
Údaje o balení
Typ balení
Blistr
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4713436158592 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
