Silicon Power Superior Pro Colorful paměťová karta 512 GB MicroSDXC Třída 10 UHS-I + adaptér SD (SP512GBSTXDU3V20AB)
Kód: PAMSLPSDG0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Bílá
Ochranné funkce
Voděodolný
Příkon
Napětí paměti
3.6 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka
11 mm
Výška
1 mm
Šířka
15 mm
Hmotnost
0,3 g
Údaje o balení
Obsahuje paměťový adaptér
SD
Paměť
Video Speed Class
V30
UHS Speed Class (rychlostní třída)
Class 3 (U3)
Typ flash karty
MicroSDXC
Třída Flash paměťové karty
Třída 10
Kapacita
512 GB
Rychlost zápisu
80 MB/s
Rychlost čtení
100 MB/s
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
8 - 95%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 4713436128397 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 4 mm |
| Typ vnitřní paměti: | UHS-I |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
