Silicon Power P34A60 M.2 1000 GB PCI Express SLC NVMe
Kód: DIASLPSSD0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
NVMe
Ano
Kapacita disku SSD
1 TB
Hardwarové šifrovaní
Ne
Formát SSD
M.2
Verze NVMe
1.3
Rychlost čtení
2200 MB/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Rychlost zápisu
1600 MB/s
Hmotnost a rozměry
Výška
3,5 mm
Hmotnost
8 g
Šířka
80 mm
Hloubka
22 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| EAN: | 4713436129653 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
