Silicon Power Armor A60 externí pevný disk 5000 GB Černá, Zelená
Kód: DIASLPZEW0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Windows
Windows 7 Ultimate x64
Ochranné funkce
Odolné vůči vodě
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.9 Mavericks
Základní materiál
Plast, Guma
LED indikátory
Výkon
Barva
Zelená
Plug and Play
Ano
Podporované operační systémy Linux
Ano
Příkon
Napájení přes sběrnici
5 V
Napájení sběrnicí
USB
Hmotnost a rozměry
Šířka
85,9 mm
Hloubka
23,2 mm
Výška
138,5 mm
Údaje o balení
Dodávané kabely
USB
Možnosti připojení
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Technologie Thunderbolt
Ne
Wi-Fi
Ne
USB konektor
Micro-USB B
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717050
Pevný disk
Kapacita pevného disku
5 TB
Model
HDD
Velikost pevného disku
2.5"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 4712702658521 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 192 mm |
| Šířka balení: | 113 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
| Certifikace: | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS/KCC/RCM |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
