Silicon Power Armor A30 externí pevný disk 1 TB Bílá
Kód: DIASLPZEW0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.5 Leopard
Podporované operační systémy Windows
Windows XP Home x64
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Základní materiál
Plast, Guma
Podporované operační systémy Linux
Ano
Barva
Bílá
LED indikátory
Ano
Ochranné funkce
Odolné proti poškrábání
Příkon
Napájení sběrnicí
USB
Hmotnost a rozměry
Šířka
134 mm
Hmotnost
181 g
Výška
18,6 mm
Hloubka
87,5 mm
Údaje o balení
Dodávané kabely
USB
Další charakteristiky
Výstupní napětí
5 V
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ne
USB konektor
USB Typ-A
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Technologie Thunderbolt
Ne
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717050
Pevný disk
Kapacita pevného disku
1 TB
Model
HDD
Velikost pevného disku
2.5"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 4712702631227 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 112 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
| Certifikace: | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS/KCC/RCM |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
