Silicon Power A62 externí pevný disk 1000 GB Černá, Modrá
Kód: DIASLPZEW0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.7 Lion
Podporované operační systémy Windows
Windows 8
Plug and Play
Ano
Ochranné funkce
Nárazuvzdorné
Podporované operační systémy Linux
Ano
Barva
Modrá
Základní materiál
Plast, Guma
Příkon
Napájení sběrnicí
USB
Hmotnost a rozměry
Šířka
86,5 mm
Hloubka
131,7 mm
Údaje o balení
Dodávané kabely
USB
Možnosti připojení
Připojení na síť Ethernet
Ne
Přenosová rychlost USB
5000 Mbit/s
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Wi-Fi
Ne
Maximální přenosová rychlost
5000 Mbit/s
USB konektor
USB Typ-A
Pevný disk
Kapacita pevného disku
1 TB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 4713436133988 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 205 mm |
| Šířka balení: | 133 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS, EAC, KCC, RCM |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
