Šicí stroj Singer Simple 3232
Kód: AGDSINMSZ0065
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelná délka stehu
Ano
Pedál pro ovládání nohou
Ano
Funkce šicího stroje
Šití
Barva
Bílá
Knoflíkový typ
Jednokroková
Typ ovládání
Knoflík
Příkon
Typ napájení
Elektrický
Obsah balení
Včetně sady jehel
Ano
Včetně příslušenství šicího stroje
Univerzální patka
Včetně šroubováku
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.14 kg |
| EAN: | 374318838410 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 420 mm |
| Návod k obsluze: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
