ŠICÍ STROJ SINGER ELITE ME457
Kód: AGDSINMSZ0134
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ ovládání
Otočné
Knoflíkový typ
Jednokroková
Délka stehu
Proměnný
Barva
Bílá
Počet jehlových pozic
3
Volné rameno
Ano
Počet vzorů stehu
32
Displej
Ne
Funkce šicího stroje
Šití
Rychlost šití
1000 ot/min
Hmotnost a rozměry
Šířka
525 mm
Výška
355 mm
Hloubka
255 mm
Hmotnost
8,2 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.05 kg |
| EAN: | 7393033106287 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 255 mm |
| Šířka balení: | 520 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
