Shure SM4-K - kondenzátorový mikrofon, externě polarizovaný
Kód: MISSUHMIK0098
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Typ produktu
Kondenzátorový mikrofon
Hmotnost a rozměry
Hmostnost mikrofonu
463 g
Šířka
52 mm
Výška
149,7 mm
Hloubka
52 mm
Technické údaje
Impedance
150 ohm
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Rozhraní zařízení
XLR-3
Obsah balení
Obsah balení
Obálka
Mikrofon
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Maximální SPL
140 dB
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Citlivost mikrofonu
-38 dB
Odstup linkového vstupu od hluku
73 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| EAN: | 042406812399 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 120 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
