Shure SLXD24DE/B58-G59 - dvojitý digitální bezdrátový systém se dvěma vysílači/mikrofony „do ruky“ (470 - 514 MHz)
Kód: MISSUHMIK0335
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ provozní frekvence
Ultra vysoká frekvence (UHF)
Rozsah rádiových frekvencí
470 - 514 MHz
Počet kanálů
32 kanály/kanálů
Obsah balení
Obsah balení
Baterie AA x 4
Vysílač
Materiál skříně vysílače
Kov
Typ vysílače
Ruční vysílač
Přijímač
Materiál skříně přijímače
Kov
Výstup 6,35 mm
2
XLR out
2
Typ antény
Vyjímatelná
Displej přijímače
Ano
Typ přijímače
Stacionární přijímač
Mikrofon
Bitová hloubka
24
Typ baterie
AA
Typ napájení mikrofonu
Baterie/akumulátor
Typ mikrofonu
Ruční mikrofon
Počet baterií
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.3 kg |
| EAN: | 042406678865 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 455 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
