Shure SLXD2/B58=-G59 - ruční vysílač s kapslí Beta®58A, 470–514 MHz
Kód: MISSUHMIK0225
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Formát
Ruční vysílač
Vestavěný displej
Ano
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Bitová hloubka
24
Dynamický rozsah
118 dB
Maximální provozní vzdálenost
100 m
Provozní frekvence
470-514 MHz
Typ antény
Vestavěný
Baterie
Typ zdroje
Dobíjecí baterie
Počet baterií
2
Typ baterie
AA
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Materiál
Základní materiál
Kov
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 042406559942 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
