Shure Nexadyne™ 2 - superkardioidní dynamický mikrofon pro basový buben
Kód: MISSUHMIK0310
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
DC
Hmotnost a rozměry
Hmostnost mikrofonu
535 g
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
XLR/USB
XLR out
1
Výstup sluchátek
Ano
Konektor USB
Micro-USB B
USB port
Ano
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Základní materiál
Zinek
Barva
Černá
Obsah balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Mikrofon
Model
Studiový mikrofon
Frekvence mikrofonu
20 - 16000 Hz
Typ hlasové cívky
Dynamický
Redukce šumu
Ano
Citlivost mikrofonu
-66 dB
Typ směrového mikrofonu
Super-kardioidní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 042406844932 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
