Shure MV-TWO-KIT-Z6 bezdrátový mikrofonový přijímač Držák na fotoaparát/kameru
Kód: MISSUHMIK0081
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pracovní dosah
30 m
Způsob uchycení
Držák na fotoaparát/kameru
Barva
Černá
Režim vysoké hustoty
Ne
Základní materiál
ABS
Vestavěný displej
Ano
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,5%
Frekvenční odezva mikrofonu
50 - 20000 Hz
Připojení na síť Ethernet
Ne
Příkon
Vstupní napětí
12 - 15 V
Spotřeba proudu
235 mA
Typ napájení
AC
Hmotnost a rozměry
Výška
38 mm
Hloubka
101 mm
Hmotnost
429 g
Šířka
308 mm
Možnosti připojení
XLR out
2
Výstup 6,35 mm
2
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 042406772754 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
