Shure GLXD16+E-Z4 bezdrátový kytarový systém
Kód: MISSUHMIK0278
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Model
Digitální
LED indikátory
Ano
Zabudovaná ladička
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.59 kg |
| EAN: | 042406719629 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 305 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
