Shure 55SH Series II - retro dynamický mikrofon
Kód: MISSUHMIK0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
624 g
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Stříbrná
Mikrofon
Tlačítko zap/vyp
Ano
Model
Studiový mikrofon
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Vstupní impedance mikrofonu
150 ohm
Frekvence mikrofonu
50 - 15000 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 042406051811 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
