SHOKZ OpenFit Air Sluchátka s mikrofonem Bezdrátový Za ucho Volání / hudba / sport / volný čas Bluetooth Růže
Kód: AKGSKZSBL0057
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost pravého sluchátka
8,7 g
Hmotnost levého sluchátka
8,7 g
Hmotnost dobíjecího pouzdra
56,4 g
Možnosti připojení
Profily Bluetooth
A2DP
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Technologie propojení
Bezdrátový
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
5.2
Výkon
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Styl nošení
Za ucho
Typ sluchátek
Stereofonní
Doporučené použití
Volání / hudba / sport / volný čas
Barva
Růžová
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP54
Baterie
Kapacita baterie pravého sluchátka
40 mAh
Kapacita baterie
40 mAh
Rychlé nabíjení
Ano
Kapacita baterie levého sluchátka
40 mAh
Doba nabíjení baterie (nabíjecí pouzdro)
1 h
Kapacita baterie (nabíjecí pouzdro)
600 mAh
Vstupní napětí (nabíjecí pouzdro)
5 V
Bezpečnostní upozornění
Varování
Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku.
Sluchátka
Citlivost sluchátek
96,2 dB
Frekvence sluchátek
50 - 16000 Hz
Typ sluchátek
Do uší
Mikrofon
Typ mikrofonu
Vestavěné
Citlivost mikrofonu
-38 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 810092678687 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
