SHOKZ OpenFit 2+ Sluchátka Bezdrátový Za ucho, Do ucha Hovory/hudba Bluetooth Černá
Kód: AKGSKZSBL0086
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost levého sluchátka
9,4 g
Hmotnost
4,8 g
Hmotnost pravého sluchátka
9,4 g
Hmotnost dobíjecího pouzdra
56 g
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Profily Bluetooth
AAC
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Verze Bluetooth
5.4
Technologie propojení
Bezdrátový
Výkon
Přehrávání hudby
Ano
Typ sluchátek
Stereofonní
Barva
Černá
Základní materiál
Plast
Typ ovládání
Knoflíky
Typ produktu
Sluchátka
Ovládání hlasitosti
Tlačítko
Ochranné funkce
Odolné vůči vodě
Oblast trhu
Koncový uživatel
Styl nošení
Za ucho, Do ucha
Doporučené použití
Hovory/hudba
Typ řídicí jednotky
On-ear control unit
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP55
Baterie
Doba souvislého přehrávání zvuku (s nabíjecím pouzdrem)
48 h
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Kapacita baterie pravého sluchátka
28 mAh
Bezdrátové nabíjení
Ano
Vstupní napětí (sluchátka)
5 V
Výdrž baterie při přehrávání hudby
11 h
Kapacita baterie levého sluchátka
28 mAh
Bateriový provoz
Ano
Kapacita baterie (nabíjecí pouzdro)
600 mAh
Obsah balení
Materiál náušníků
Silikon
Sluchátka
Typ sluchátek
Do uší
Potlačení šumu
Ano
Citlivost sluchátek
96,5 dB
Mikrofon
Počet mikrofonů
4
Typ mikrofonu
Boom
Citlivost mikrofonu
-38 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.182 kg |
| EAN: | 810173482424 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 54 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
