Shelly Qubino Wave Pro 3 3kanálový relé na DIN lištu Z-wave
Kód: INDSL2URW0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet kanálů
3 kanály/kanálů
Maximální vnitřní rozsah
40 m
Bezpečnostní
AES-128
Typ produktu
Chytré relé
Maximální proud
48 A
Vysílací výkon
25 mW
Základní materiál
Plast
Montáž na lištu DIN
Ano
Barva
Černá
Připojení
Z-Wave
Dálkové ovládání
Ano
LED indikátory
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Frekvenční rozsah
864 MHz (Long Range), 868.4 MHz (Mesh)
Prostor na kabel
0.5 - 2.5 mm²
Příkon
Spotřeba elektrické energie
0,3 W
Maximální proud
25 A
Vstupní střídavé napětí
110 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Hmotnost a rozměry
Délka
53 mm
Výška
96 mm
Hmotnost
150 g
Šířka
59 mm
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
30 - 70%
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 40 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 3800238071998 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 95 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
