Serverová platforma Rack (1U) - Gigabyte R123-X00-AA01
Kód: PLSGIGRAC0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Zabudovaný procesor
Ne
Výrobce procesoru
Intel
Počet podporovaných procesorů
1
Typ procesoru
Intel
Patice procesoru
LGA 1700
Kompatibilní procesory
Intel Pentium Gold G7400
Počítačová síť
Přenosová rychlost sítě Ethernet
1000 Mbit/s
Připojení na síť Ethernet
Ano
Řadič LAN
Intel® I210-AT
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Vlastnosti
Trusted Platform Module (TPM)
Ano
Verze Trusted Platform Module (TPM)
2.0
Úložná média
Formát SSD
2.5"
Podporovaná rozhraní úložiště
SATA
Počet pozic 2,5" / 3,5"
4
Podporované typy úložišť
HDD & SSD
Počet podporovaných úložných jednotek
2
Podporovaná velikost úložných jednotek
3.5"
Příkon
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Gold
Napájecí zdroj
400 W
Vzhled
Barva
Černá
Bezpečnostní spínač
Ano
Typ skříně
Rack (1U)
LED indikátory
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
430 mm
Hloubka
536 mm
Výška
43,5 mm
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
4
Počet COM portů
1
Počet VGA portů
1
Port Management LAN
Ano, 1
Paměť
Maximální vnitřní paměť
128 GB
Podporovaná frekvence RDIMM modulu
3600 MHz
Podporované typy paměti
DDR5-SDRAM
Počet DIMM slotů
4
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 60 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 95%
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 35 °C
Rozšiřující sloty
Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x)
1
Počet slotů M.2 (M)
1
Sloty PCI Express x4 (Gen 4.x)
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 4719331855864 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 810 mm |
| Délka balení: | 605 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
