Sennheiser PROFILE WIRELESS 1-channel set - 1kanálový kompaktní kompletní bezdrátový systém pro kameru
Kód: MISSENMIK0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální provozní vzdálenost
250 m
Zvuk
Frekvence sluchátek
60 - 20000 Hz
Výkon
Odstup signálu od šumu
78.5 dB
Maximální SPL
113 dB
Minimální provozní teplota
-10 °C
Maximální teplota
45°C
Baterie
Výdrž baterie (max.)
14 hodin
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Obsah balení
Obsah balení
Mikrofon
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Vysílač
Výška
42 mm
Hmotnost
27 g
Hloubka
21 mm
Konektor 3,5 mm
1
Šířka
33 mm
Přijímač
Výška
45 mm
Počet portů USB typu C
1
Hloubka
19 mm
Šířka
42 mm
Hmotnost receiveru
30 g
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
3,5 mm jack výstup
1
Displej přijímače
Ano
Mikrofon
Typ produktu
Kondenzátorový mikrofon
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Bezdrátový mikrofon
Ano
Celkové harmonické zkreslení (THD) vstupu pro mikrofon
< 1,5 %
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.254 kg |
| EAN: | 4044155277845 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 66 mm |
| Šířka balení: | 151 mm |
| Délka balení: | 92 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
