Sennheiser Profile - streamingový mikrofon, kondenzátorový, kardioidní
Kód: MISSENMIK0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Délka šňůry
1,2 m
Software
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.15 nebo novější
Kompatibilita s iPadem
iPad OS 14 nebo novější
Podporované operační systémy Windows
Systém Windows 10 nebo vyšší
Kompatibilita s Android
Android 9.0 nebo novější
Obsah balení
Obsah balení
Uživatelský manuál
Barva
Barva
Černá
Mikrofon
Minimální provozní teplota
0 °C
Typ produktu
Kondenzátorový mikrofon
USB Power Delivery
Ano
Vzorkovací rychlost
44,1 kHz / 48 kHz
Typ mikrofonu
Streamování/podcast
Počet portů USB typu C
1
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Základní materiál
Kov
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Rozměry, mikrofon
50 x 152 x 50 mm
Hmostnost mikrofonu
350 g
Maximální teplota
40°C
Maximální SPL
125 dB
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.736 kg |
| EAN: | 4044155270112 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 206 mm |
| Šířka balení: | 112 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
