Sennheiser MKE 400 - kondenzátorový mikrofon, superkardioida
Kód: MISSENMIK0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Mikrofon
Barva
Černá
Doporučené použití
Gaming, podcasty, broadcasty, streaming
Hmotnost a rozměry
Výška
67 mm
Hloubka
126 mm
Šířka
37 mm
Hmostnost mikrofonu
93,5 g
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Konektor 3,5 mm
1
Obsah balení
Obsah balení
Uživatelský manuál
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Napájení
Typ baterie
Baterie AAA
Typ zdroje
Baterie
Počet baterií
2
Mikrofon
Podpora zvukových efektů
Ano
Frekvence mikrofonu
50 - 20000 Hz
Citlivost mikrofonu
-23 / -42 / -63 dB V/Pa
Typ směrového mikrofonu
Super-kardioidní
Zvukové efekty
Filtr dolní propusti
Maximální SPL
132 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.352 kg |
| EAN: | 4044155251739 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
