Sennheiser HSP 4-ew - hlavový kondenzátorový mikrofon, béžový
Kód: MISSENMIK0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Béžová
Typ produktu
Mikrofon
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9,2 g
Délka kabelu
1,6 m
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Mikrofon
Typ mikrofonu
Boom
Typ hlasové cívky
Kondenzátor
Frekvence mikrofonu
40 - 20000 Hz
Maximální SPL
150 dB
Citlivost mikrofonu
4 mV/Pa
Impedance
4.7 kΩ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 4006087098738 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 212 mm |
| Šířka balení: | 238 mm |
| Délka balení: | 56 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
