Sennheiser HD 569 Sluchátka s mikrofonem Přes hlavu Černá
Kód: PERSENSLU0044
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Další charakteristiky
Citlivost sluchátek
115 dB
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Typ sluchátek
Stereofonní
Styl nošení
Přes hlavu
Barva
Černá
Sluchátka
Akustický systém
Zavřené
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,2%
Impedance
23 ohm
Frekvence sluchátek
10 - 28000 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.788 kg |
| EAN: | 4044155207552 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 205 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
