Sennheiser EW-D ME2 SET (Q1-6) - bezdrátová sada s miniaturním vysílačem a mikrofonem ME2, 470–526 MHz
Kód: MISSENMIK0035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální teplota
55°C
Rozsah rádiových frekvencí
470,2 - 526 MHz
Typ provozní frekvence
Ultra vysoká frekvence (UHF)
Harmonické zkreslení (THD)
≤ -60 dB při 1 kHz
Minimální provozní teplota
-10 °C
Relativní skladovací vlhkost (nekondenzující)
5 - 95%
Bluetooth
Ano
Obsah balení
Obsah balení
Externí anténa x 2
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Vysílač
Hmotnost vysílače
120 g
Výška vysílače
80 mm
Hloubka vysílače
20 mm
Šířka vysílače
63 mm
Typ zdroje
Dobíjecí baterie
Přijímač
Displej přijímače
Ano
Výška přijímače
44 mm
Konektor externí antény
Ano, x 2
XLR-3 konektor
Ano
Typ přijímače
Stacionární přijímač
Šířka receiveru
189 mm
Hloubka receiveru
212 mm
Barva
Šedá
Hmotnost receiveru
1 kg
Mikrofon
Maximální SPL
130 dB
Frekvence sluchátek
50 - 17000 Hz
Citlivost mikrofonu
17 mV/Pa
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Barva
Černá
Konektor 3,5 mm
1
Délka šňůry
1,6 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.688 kg |
| EAN: | 4044155247244 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 83 mm |
| Šířka balení: | 368 mm |
| Délka balení: | 410 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
