Seek Thermal CW-DBAX termální kamera Černá 200 x 150 px
Kód: AKGSEEKAT0026
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Rozlišení displeje
200 x 150 px
Vestavěný displej
Ne
Základní materiál
Plast
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
25 mm
Hmotnost
13 g
Šířka
25 mm
Výška
24 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Výkon
Rozsah měření teploty
-20 - 330 °C
Baterka
Ne
Zabudované měření vzdálenosti
Ne
Maximální rozlišení
200 x 150 px
Režimy měření
Přechodový
Frekvence obrazu
25 Hz
Standardní palety
Jantar, Black Hot, Ironbow, Teplá bílá
Tepelná citlivost (NETD)
35 mK
Vestavěné laserové ukazovátko
Ne
Režimy obrazu
Tepelné
Optický modul
Pevné ostření
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.056 kg |
| EAN: | 859356006750 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
