Seasonic Prime PX napájecí zdroj 2200 W 24-pin ATX ATX Černá
Kód: ZDLNONOBU0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Kombinovaný výkon (-12 V)
6 W
Kombinovaný výkon (+12 V)
2200 W
Maximální výstupní proud (+3,3 V)
25 A
Maximální výstupní proud (+12 V)
183,3 A
Maximální výstupní proud (+5 V)
25 A
Maximální výstupní proud (-12 V)
0,5 A
Maximální výstupní proud (+5 Vsb)
3 A
Vstupní střídavé napětí
115 - 240 V
Kombinovaný výkon (+5 V)
125 W
Celkový příkon
2200 W
Kombinovaný výkon (+5 Vsb)
15 W
Vstupní proud
15 A
Kombinovaný výkon (+3,3 V)
125 W
Osvědčení
Certifikáty shody
RoHS
Vzhled
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Bezpečnostní spínač
Ano
Průměr větráku
13,5 cm
Hmotnost a rozměry
Hloubka
210 mm
Výška
86 mm
Šířka
150 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
EPS napájecí konektor (8pin)
Ano
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
3
Napájecí konektor základní desky
24-pin ATX
Typ kabeláže
Plně modulární
Délka napájecího kabelu SATA
550
Délka napájecího kabelu pro CPU
70 cm
Počet napájecích konektorů SATA
10
Délka napájecího kabelu základní desky
61 cm
Délka periferního (Molex) kabelu
690 mm
Výkon
ATX verze
3.0
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
150000 h
Formát PSU
ATX
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Platinum
Účel
PC
Typ ložiska
FDB
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 50 °C
Obsah balení
Dodávané kabely
AC, Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA
Včetně kabelové spojky
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| EAN: | 4711173878414 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 205 mm |
| Šířka balení: | 463 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
