Scheppach SD1600V stacionární lupínková pila 120 W 1700 ot/min
Kód: NELSCPWYR0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozsah náklonu stolu
0 - 45°
Maximální řezací hloubka
40,6 cm
Volnoběžná rychlost (max)
1700 ot/min
Volnoběžná rychlost (min)
500 ot/min
Osvětlovací LED
Ano
Výška řezu
50 mm
Délka zdvihu čepele
127 mm
Barva
Černá
Průměr zakončení
3,5 cm
Příkon
Maximální výkon
120 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka stolu
41,5 cm
Hmotnost včetně balení
14 kg
Šířka
295 mm
Výška
370 mm
Šířka stolu
25,5 cm
Hmotnost
12,7 kg
Hloubka
630 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.65 kg |
| EAN: | 4046664037040 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 655 mm |
| Šířka balení: | 290 mm |
| Délka balení: | 368 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
